TICHO a spol.

Voľné združenie jamu

folk fusion world music

Hana Bednaříková, Pali Matej, Peter Klema, Jakub Vaňo a hostia

Najbližšie:

Pozri program na budúci mesiac.

Folková kapela Voľné združenie jamu vznikla začiatkom roka 2015.  Členovia ale spolu neformálne hrajú a poznajú sa už oveľa dlhšie.  Ako už názov napovedá,  jej členovia sa stretli a  padli si do ucha pri stredajších jam sessionoch, ktoré už roky prebiehajú v podnikoch Starého mesta Bratislavy.  

Folková kapela Voľné združenie jamu (VZJ) vznikla začiatkom roka 2015. Ako už názov napovedá,  jej členovia sa stretli a  padli si do ucha pri stredajších jam sessionoch, ktoré už roky prebiehajú v podnikoch Starého mesta Bratislavy. Celá jedna etapa tejto kapely sa zavŕšila v podobe CD, ktoré zaznamenáva väčšiu časť ich vlastnej tvorby.  Skladby do kapely prináša najmä Hana Bednaříková, ale na aranžmánoch  skladieb a v tvorivom prístupe k vlastným partom i  štruktúre skladieb sa vybláznila celá kapela. Prirodzenosť, nápadité aranže, pestrá vlastná tvorba na rozjímanie i tancovanie, to je VZJ.

Výsledné CD bude možno zakúpiť na koncerte. 21.12. o 19.00 na koncerte v Ticho a spol. spoločne oslávime príchod CD koncertom a oficiálnym uvedením CD do spoločnosti.  Na koncerte zaznie pôvodná tvorba zoskupenia plus pár bonusov. Keďže huslista Pali Matej sa sťahuje za oceán, je to nadlho posledná šanca počuť a vidieť kapelu v tejto zostave. Budeme zasa variť spoločne najchutnejší jam, tešíme sa na vás.

 

 

Voľné združenie jamu zahrá v zostave:

Hana Bednaříková  spev  klavír  gitara

Pali Matej   husle

Peter Klema   mandolína basgitara

Jakub Vaňo  basgitara gitara perkusie

a hostia